Ik stel me graag even voor. In April 2013 heb ik mijn VW T5 65 Edition met 140PK gekocht. Er is door Snoecks een dubbele cabine in gebouwd en ik moet zeggen dat ik er nog geen seconde spijt van heb gehad. Ik ben net 26 en woon samen in het centrum van Rotterdam, vlakbij Blaak (dus dat is uitkijken met de parkeerdeukjes en het fileparkeergedrag van de gemiddelde stadsgenoot

Ondanks dat het 65 Edition pakket al behoorlijk compleet is heb ik toch nog wat hobbyprojectjes en wensen op mijn lijstje staan:
18" VW Canberra velgen (onwijs moeilijk tweedehands te vinden zonder noodzaak voor een tweede hypotheek, maar inmiddels gelukt)
Chromen binnenhandgrepen binnen (check)
Aluminiumlook voor handgreeplijsten en airbagcover
Xenon
Witte LED-verlichting in cabine
Meer verlichting in laadruimte
En waarschijnlijk zie ik op het forum nog wel meer hebbedingetjes langskomen. Ik heb er als bezoeker in ieder geval al veel aan gehad, hoop kennis in deze community!
Hier wat foto's:
Origineel (een week oud): Huidig: