wij rijden al geruime tijd in een dubbele cabine caravelle ('98) verlengd,
maar zijn nu aan het kijken om hier (weer) een geel kenteken van te maken, het liefst met een multivan stoelen opstelling.
Nu heb ik al wat lopen zoeken op internet, ebay en het forum hier, maar ik heb toch een paar vraagjes waar jullie mij misschien mee kunnen helpen.
De bus heeft achterin al alle bekleding etc (alleen wat panelen moeten worden vervangen i.v.m. schot wat hier in is gezaagd) maar kan je hier zomaar een multivan bank in plaatsen?
Ik had begrepen dat een multivan nooit als lwb is geleverd en dat het hierdoor niet zou moeten lukken?
Kun je dingen als vloerrails etc gewoon in de bus schroeven?
Dan nog een vraagje, meer van financiele aard, de bus is een bedrijfswagen, die boekhoudkundig is afgeschreven, waardoor er geen bijtelling meer is. Als ik deze geel kenten zou laten keuren, komt er dan weer bijtelling bij, of blijft de huidige "grijze" nieuwwaarde gehandhaafd?
Owja, ik zal z.s.m. wat pics posten
