ok, deze morgen eens zitten zien...turbo voel ik nog steeds...dus dan maar weer verder gezocht...bartt4 schreef:stangetje van de wastegate nog wel vast? bij mij een keer borg clippie er af geschoten. slang van turbo lek? verdenk zelf niet echt de turbo want als die nie me doet rookt je bus veel erger. Roetkat verstopt kan wel of je keramische element ligt er los in en verspert de doorstroom. filter zou mogelijk zijn.
Veel lucht in je leiding? vaak hoor je dat ook wel vanwege het niet mooi rondlopen van de motor.
gaskabel niet uitgerekt? toevallig? noem zo maar wat dingen op. 1.9td is niet de snelste maar moet toch wel redelijk willen trekken hoor.
tenminste die van mij doet dat wel.
Kijp eens in je slang van de turbo en geef dan eens gas moet je wel drukopbouw voelen.
sucses met zoeken.
en eens geprobeerd wat gaskabel zei (stom dat ik daar zelf niet aan gedacht heb, ondanks dat ik veel aan brommers werk en dat meestal ook grote boosdoener is
