Pascal-141 schreef:JP schreef:Ik behoor ook bij de mensen die hem erg mooi vinden!
En elektrisch gaan we niet aan ontkomen denk ik, lekker stil, geen vieze diesel pompen meer, en zo zijn er nog veel meer voordelen.
Ik vind hem ook niet verkeerd hoor , zeker niet . Maar van dat ontwerp zal niet veel meer over zijn tegen dat die T6 ooit in de showroom staat.
En wat betreft elektrisch : doe mij maar een goeie oude diesel. You can't beat the smell of an old diesel on a cold morning .
Vooraleer ik ooit zal overschakelen op een elektrisch hok , zal er nog veel water naar de zee vloeien denk ik.

Oh inderdaad zal er nog veel aan versleutelt worden, maar een aantal details van deze eerste teaser staan mij wel aan.
De led mistlampen in een hoek :love
De grillijn die meeloopt in de koplampen
De led knippers in de spiegels
Of de dubbel cabinelijn blijft durf ik te betwijfelen, de meeste Transporters zijn toch 2/3 zitters gebruikt als werkbus.
Ben ook benieuwd wat ervan over blijft, maar de genomen weg lijkt mij voor mij de juiste, en ieder zijn smaak!